Proximo z renomowanym najemcą z sektora usług dla HR

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, podpisała kolejną umowę wynajmu powierzchni biurowej w budynku Proximo w Warszawie. W obiekcie położonym u zbiegu ulic Prostej i Przyokopowej, tuż przy stacji metra „Rondo Daszyńskiego”, swoje biuro otworzy Grupa Pracuj S.A.

Grupa Pracuj S.A. to jedna z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej, wiodący dostawca rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Z jej produktów i usług korzysta 30 tysięcy klientów z 40 krajów. Nowa warszawska siedziba Grupy Pracuj zajmie ponad 4 200 mkw. powierzchni na trzech kondygnacjach Proximo. Dodatkowym atutem nowego biura będzie też bezpośredni dostęp do dwustumetrowego tarasu.

Grupa Pracuj wprowadzi się do Proximo z początkiem grudnia tego roku. Umowa została podpisana na okres siedmiu lat

– Cieszymy się, że tak innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma doceniła zalety Proximo. Jesteśmy przekonani, że nasz budynek – jeden z symboli zmian zachodzących na Woli – zapewni Grupie Pracuj najwyższy komfort użytkowania. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu stacji metra, bogatej ofercie handlowo-usługowej oraz architekturze najwyższej klasy, Proximo jest przedmiotem zainteresowania licznego grona renomowanych najemców – już wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych umowach – powiedział Przemysław Iznerowicz, Dyrektor w Hines Polska.

W procesie negocjacji Grupę Pracuj S.A. reprezentowała firma doradcza Colliers

International.
– Grupa Pracuj dynamicznie się rozwija. Nowa siedziba umożliwi firmie łatwe dostosowanie powierzchni do zmieniających się potrzeb organizacji, a lokalizacja przy Rondzie Daszyńskiego, do której są przyzwyczajeni pracownicy, zapewni dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej – powiedział Paweł Skałba, Partner i Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Colliers International.

Realizacja budynku Proximo rozpoczęła się w czerwcu 2014 roku., a oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na maj 2016 roku.