Proximo przekracza 60% wynajetej powierzchni

Dzięki umowie podpisanej przez Hines, międzynarodową firmę działającą na rynku nieruchomości, z firmą Stanley Black & Decker, poziom wynajęcia warszawskiego biurowca Proximo przekroczył próg 60%. Najnowszy najemca budynku położonego przy stacji metra „Rondo Daszyńskiego” zajmie ponad 4 400 mkw. powierzchni biurowej.

Stanley Black & Decker to amerykański producent narzędzi i systemów przechowywania zarówno dla majsterkowiczów jak i profesjonalistów na całym świecie. Biuro i centrum finansowo-księgowe firmy funkcjonuje w Warszawie od 12 lat, zatrudniając około 260 specjalistów.

Firma zajmie w Proximo powierzchnię biurową na 6., 7. oraz części 8. piętra. Jej pracownicy będą mieli również dostęp do ponad dwustumetrowego tarasu. Stanley Black & Decker wprowadzi się do Proximo we wrześniu tego roku, a umowa została podpisana na okres siedmiu lat.

Oddanie Proximo do użytku zbliża się wielkimi krokami, a grono najemców, którzy nam zaufali stale się poszerza. Cieszymy się, że kolejna renomowana, międzynarodowa firma postawiła na doskonałą lokalizację, bogatą ofertę udogodnień dla użytkowników Proximo oraz najwyższy standard biur gwarantowany przez Hines – powiedział Przemysław Iznerowicz, Dyrektor w Hines Polska.

W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma doradcza JLL.

Dla Stanley Black & Decker kluczowym kryterium wyboru nowej siedziby była lokalizacja z dobrym dojazdem i dostępem do środków transportu publicznego. Firma postawiła na nowoczesne, elastyczne biuro, które będzie stanowić atut dla obecnych ipotencjalnych pracowników – dodaje Karol Patynowski, Dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.