logo-mini

Inwestor

Hines jest prywatną firmą specjalizującą się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami na całym świecie. Zakres dotychczasowych realizacji firmy, zarówno ukończonych, aktualnie prowadzonych, nabytych jak i zarządzanych to ponad 1 300 nieruchomości, w tym powierzchnie w sektorze mieszkaniowym, handlowym, magazynowym, hotelarskim, sportowym, użyteczności publicznej oraz dużej skali kompleksy wielofunkcyjne i projekty infrastrukturalne.

Hines w Polsce

Biuro regionalne Hines w Polsce zostało założone w 1997 roku w Warszawie. Spółka Hines Polska jest w całości własnością Hines International Real Estate Holdings (HIREH) z siedzibą w Houston. Do dnia dzisiejszego polski oddział firmy Hines zgromadził silny zespół profesjonalistów skoncentrowanych na najwyższej jakości, wdrażaniu strategii zrównoważonego rozwoju i tworzeniu długotrwałej wartości nieruchomości budowanych, nabywanych oraz zarządzanych w Polsce. Ugruntowaną pozycję na rynku w Polsce firma zawdzięcza doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy w obszarze nieruchomości biurowych, mieszkaniowych i magazynowych.

Więcej na: www.hines.pl

Hines na świecie

Firma Hines powstała w 1957 roku w Houston. Posiada swoje biura w 182 miastach w 20 krajach kontrolując aktywa o wartości 89,1 miliardów USD, co czyni z firmy jedną z największysz na globalnym rynku nieruchomości. Dzisiejsza pozycja firmy jest wynikiem dbałości o jakość projektów architektonicznych, rozwiązań inżynieryjnych i budowlanych oraz szacunku dla środowiska naturalnego. Filozofia i pasja Geralda D. Hinesa, założyciela firmy, oraz jego syna, Jeffreya C. Hinesa, a także profesjonalna kadra pracująca na całym świecie stanowią kwintesencję powszechnie uznawanego „standardu dirmy Hines”. Hines jest również liderem w strategii zrównoważonego rozwoju na rynku nieruchomości, z bogatym doświadczeniem certyfikacji obiektów w systemach takich jak LEED®, ENERGY STAR®, BREEAM, Haute Qualité Environnementale i DGNB.

Więcej na: www.hines.com